Televizyon
26 Eyl 2018 18:11 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:52

Çukur'un Cumali'sinden kötü haber! Hastaneye kaldırıldı...

Çukur'da 'Cumali' karakterini canlandıran Necip Memili, sette kaza geçirdi.

Çukur’a fırtına gibi bir girişle dahil olan Cumali karakterine hayat veren Necip Memili, sette kaza geçirdi.

Hastaneye kaldırılan Memili’nin ameliyatını ise Beşiktaş takım doktoru Sarper Çetinkaya gerçekleştirdi.

Doktoruyla birlikte fotoğraf çektiren Memili’nin üzerinde ise Beşiktaş’ın kaptanı Necip Uysal imzalı forma olduğu dikkat çekti.‘GURUR VERİCİ’

Başarılı oyuncu Memili, Cumali karakteriyle ilgili şunları söylemişti: “Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü' ve ‘Şahsiyet'ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”

NECİP MEMİLİ KİMDİR?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da doğan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarından bu yana birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu halen Moda Sahnesi’nde tiyatro oyunlarına devam etmektedir.

Dizi kariyerine 2006 yılında ‘Yaprak Dökümü’ ile başlayan oyuncu, ‘Dila Hanım’ dizisindeki Azer rolü ile dikkat çekmiştir. ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Yalan Dünya’, ‘Bedel’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Dolunay’ gibi yapımlarda rol alan Memili, son olarak oynadığı Ay Yapım imzalı ‘Şahsiyet’teki performansıyla büyük beğeni topladı.