Çukur'da bir karakterin daha sonu geliyor

Show TV dizisi Çukur bu akşam 4. sezonun 19. bölümüyle ekrana gelecek. Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.

Çukur'da bir karakterin daha sonu geliyor - Sayfa 1

Show TV dizisi Çukur bu akşam 4. sezonun 19. bölümüyle ekrana gelecek. Erdenetler'in sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler merak konusu olacak. 

16
Çukur'da bir karakterin daha sonu geliyor - Sayfa 2

Etrafındaki koruma duvarı gittikçe zayıflayan Cengiz, çareyi Çağatay’ı yeniden safına çekmekte bulurken, Çağatay’ın oyunu sürpriz gelişmelere sebep olacak. Ogeday’ın ölümü sonrası Cengiz’e öfkeli olan Kulkan, beklemediği bir yerden yardım teklifi alacak. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.


26
Çukur'da bir karakterin daha sonu geliyor - Sayfa 3

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi oyuncular yer alıyor.

36
Çukur'da bir karakterin daha sonu geliyor - Sayfa 4
46