Çukur dizisinde Yamaç'ın hazin sonu! "Senin adın bundan sonra böcek"

Çukur dizisinin merakla beklenen 115. yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Afganistan'a kaçırılan Yamaç'ın perişan halinin dikkat çektiği sahnede Kulkan Erdenet'in "Bundan sonra senin adın böcek. Buradan kurtulunca adını bile unutucaksın" sözleri dikkat çekiyor. Çukur'un yeni bölümünde Kulkan'ın mağarada esir tuttuğu Yamaç'ın büyük değişimi ise herkesi şaşırtacak.

Çukur dizisinde Yamaç'ın hazin sonu! "Senin adın bundan sonra böcek" - Sayfa 1

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 115. yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Çukur'da 'Yamaç, Kulkan'ın elinden kurtulabilecek mi?' sorusunun cevabı ise merakla bekleniyor.

17
Çukur dizisinde Yamaç'ın hazin sonu! "Senin adın bundan sonra böcek" - Sayfa 2

AFGANİSTAN'A KAÇIRILAN YAMAÇ'IN DEĞİŞİMİ ŞOKE EDECEK

Çukur'un yeni bölümünde Yamaç’ın bir anda ortadan kaybolması Koçovalılar'ı endişe içinde bıraksa da Vartolu’nun Cumali Amca'yla birlikte Çukur'a geri dönmesi aileyi daha büyük bir sürprizle karşılaştıracak.

27
Çukur dizisinde Yamaç'ın hazin sonu! "Senin adın bundan sonra böcek" - Sayfa 3

Kulkan'ın kaçırdığı ve Afganistan'da bir mağaraya kapattığı Yamaç'ın değişimi herkesi şaşırtacak.

37
Çukur dizisinde Yamaç'ın hazin sonu! "Senin adın bundan sonra böcek" - Sayfa 4

"BUNDAN SONRA SENİN ADIN BÖCEK"

Kulkan, mağaraya kapattığı Yamaç'a "Bundan sonra senin adın böcek. Fırsatın varken beni öldürecektin böcek. Seninle işim bittiğinde adını bile hatırlamayacaksın" sözleriyle gelecek kötü günlerin haberini veriyor.

47