Gündem
09 Ağu 2016 09:01 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:27

Cübbeli, Orgeneral Akar'a ne söyledi? İşte çok konuşulan karenin perde arkası...

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, sosyal medyada çok konuşulan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'la tokalaşmasına ilişkin açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Yenikapı'da düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün samimi fotoğrafı dikkat çekmişti.

Cübbeli Ahmet, sosyal medya hesabından son yayımladığı videoda o fotoğrafa ilişkin, daha önce herhangi bir mitinge katılmadığını belirterek bu mitingin partiler üstü olduğunu vurguladı. Alana ilk gittiğinde Hulusi Akar'dan önce Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'le tokalaştığını da söyleyen Ahmet Mahmut Ünlü, Hulusi Akar ile de yanlarından geçerken tokalaştıklarını söyledi.

"KENDİSİNE BİR SELAM VEREYİM DEDİM"

"Yanında bir boşluk oluştu ben de kendisine bir selam vereyim" diyerek konunun haberleştirmesini eleştirdi. "Malzeme arıyorlar ya. Bugün haberler yapmışlar duyduğum kadarıyla" diyen Cübbeli Ahmet, "Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar" dedi ve herhangi bir şey konuşmadıklarını ve "Sizlere duacıyız" dediğini aktardı.