Kültür Sanat
30 Tem 2019 17:21 Son Güncelleme: 30 Tem 2019 17:25

Cruise Planet'e büyük ilgi

Ağaoğlu Maslak 1453’ün yaz etkinlikleri tüm hızı ile devam ediyor.

Cruise Planet'e büyük ilgi

Ağaoğlu Maslak 1453’te gerçekleşen “Night Shopping” etkinliği alışveriş tutkunları tarafından büyük ilgi gördü. Organizasyonun en çok dikkat çeken standlarından biri de bir HIS Travel markası olan Cruise Planet’ti.

Ağaoğlu Maslak 1453’ün yaz etkinlikleri tüm hızı ile devam ediyor. Rose Kar, Esra Şan ve Deniz Güler organizasyonu ile 11 Temmuz’da gerçekleşen “Night Shopping” etkinliği alışveriş tutkunları tarafından büyük ilgi gördü.

Akşam 17:00’de başlayan ve Maslak 1453’ün özel etkinlik alanında gerçekleşen organizasyona katılan markalar arasında Cruise sektörünün dünya genelindeki öncülerinden biri olan Cruise Planet markası da yer aldı.

Okyanusların Buluşma Noktası sloganı ile dikkat çeken, 5-6 yıldızlı lüks seyahat gemileri ile dünyanın en ünlü destinasyonlarını tanıtan Cruise Planet’in Türkiye direktörü Onur Ovacık, standlarını ziyaret eden katılımcılar ile tek tek ilgilenmeyi ihmal etmedi.

Bir ara standlarında Ağaoğlu Kurumsal İletişim Koordinatörü Rose Kar’ı ağırlayan Onur Ovacık, kendisine dünyanın en eğlenceli ve en lüks gemileri hakkında bizzat bilgi verdi.