Medya
12 Eyl 2020 10:20 Son Güncelleme: 12 Eyl 2020 15:50

Çok Güzel Hareketler 2, yeni sezona başlıyor

Kanal D’nin yönetmenliğini ve genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği eğlence programı 'Çok Güzel Hareketler 2', yarın akşam yeni sahnesiyle yeni sezona başlıyor.

Kanal D’nin genel sanat yönetmenliğinin yanı sıra bu sezon yönetmenliğini de üstlenen Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2 ekibi yeni bölümleri ile bu Pazar (yarın) akşamı yeni sezona merhaba demeye hazır.

DÜŞBELEN’DE ORGANİK MİZAH

Ekrandaki 3’üncü sezon hazırlıkları için uzun süredir Köyceğiz’de bulunan ekip, önümüzdeki bölümlerin çekimlerini de BKM Köyceğiz platolarında gerçekleştirecek. Tam kadro Köyceğiz’de kampta bulunan ekibin Köyceğiz günleri de en az skeçleri kadar eğlenceli geçiyor.

Tüm günü skeç yazımı ve provaları ile geçiren ekip, Köyceğiz’de tamamen steril, organik ve şehrin kargaşasından uzakta, hocaları Yılmaz Erdoğan’la zaman geçirmenin büyük bir ayrıcalık olduğunu ifade ediyor. Yeni sezonda tazelenmiş enerjileri, günü ve gündemi incelikli işleyen skeçleri ile seyirci karşısına çıkacak olan Çok Güzel Hareketler 2, 13 Eylül Pazar saat 20:00’de Kanal D’de.