Magazin
20 Eyl 2021 14:12 Son Güncelleme: 20 Eyl 2021 14:34

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'den 'Bakımsızsın' yorumlarına sert tepki!

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari sosyal medyadan kendisine 'bakımsızsın' yorum yapan kişilere yanıt verdi.

Bir döneme damga vuran "Çocuklar Duymasın" dizisinde 'Duygu' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ayşecan Tatari, kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile Haziran 2017'de nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik sürdüren çift, ilk kızları Müjgan'ı kucaklarına almıştı.

Taze anne Ayşecan Tatari, kızının her anı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Tatari son olarak kendisine gelen yorumlara yanıt verdi.

Ayşecan Tatari bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu yanıt verdi ve şu ifadeleri kullandı: "Sizi biraz bakımlı mı görsek, cildiniz ne kadar bakımsız vs bir sürü soru var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ben bu halimden memnunum. Bu ara böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim. Yarın canım ister biraz daha bakarım belki kendime. 11 ay önce doğum yaptım, uzun bir süre gibi geliyor ama değil aslında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi için. Ben aynaya baktığımda gördüğümden de memnunum ama yine de birilerine böyle yorumlar yapmadan iki kere düşünün."

İşte o paylaşım...