Magazin
16 Nis 2024 10:37 Son Güncelleme: 16 Nis 2024 10:57

Ceyda Düvenci'ye yeni aşkından büyük hediye: Yaşamın bir mucizesisin

Üçüncü evliliğini yaptığı Bülent Şakrak’tan Temmuz 2023’te boşanan Ceyda Düvenci, Ebru Cündübeyoğlu’nun eski eşi Güçlü Mete ile yeni bir aşkla yelken açmıştı. Güçlü Mete doğum gününde Ceyda Düvenci’ye aşkını ilan etti. Sürpriz aşıkların birbirilerine yaptıkları romantik yorum dikkat çekti.

Çarşamba akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Sakla Beni dizisinde hayat verdiği Filiz karakteriyle ekranlarda yer alan oyuncu Ceyda Düvenci özel hayatıyla gündemden düşmüyor.

YENİ SEVGİLİSİ MESLEKTAŞININ ESKİ EŞİ!
Hayatı boyunca Kaan Girgin (2000-2002), Engin Akgün (2008-2013) ve Bülent Şakrak (2015-2023) ile evlilik yapan oyuncu Ceyda Düvenci’nin meslektaşı Ebru Cündübeyoğlu’nun 19 yıllık eski eşi Güçlü Mete ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

BİRLİKTELİKLERİNİ SOSYAL MEDYADA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ
Engin Akgün’den Melisa Nur, Bülent Şakrak’tan Okan Ali adında çocuğu bulunan Ceyda Düvenci, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin sonuçlarını sevgilisiyle birlikte izlemiş ve o anlarını da Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınlayarak ilişkilerini doğrulamıştı.

 

SEVGİLİSİNİN YENİ YAŞINI KUTLADI
16 Nisan 1977 doğumlu olan Ceyda Düvenci bugün 46 yaşına bastı. 2003 - 2022 arasında evli olduğu Ebru Cündübeyoğlu’ndan dünyaya gelen Duru adında bir kızı bulunan radyocu Güçlü Mete, sevgilisi Ceyda Düvenci’nin yeni yaşını aşk dolu bir paylaşımla kutladı.

 

Güçlü Mete sevgilisi Ceyda Düvenci’nin yer aldığı bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşarak altına ‘’Yaşamın bir mucizesi.. 16 Nisan’da ailesine, bu sene benim hayatıma Ceyda doğar. Nice mutlu yaşlara sevgilim’’ şeklinde romantik bir not düştü. Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Ceyda Düvenci de ‘’Seni çok seviyorum’’ karşılığını verdi.