Gündem
07 Oca 2019 14:59 Son Güncelleme: 07 Oca 2019 15:10

Ceyda Düvenci ve eşinden Cem Yılmaz'a destek: Sanatçıya biraz saygı

Yapımcılar ve dağıtım şirketleri arasındaki krize Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çiftinden cevap geldi.

Yapımcılar ve en büyük sinema işletmecisi Mars arasındaki kriz devam ediyor. Önceki gün sinemaya giden Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çifti konuyla ilgili soruları yanıtladı. Düvenci, "Sanatçıya biraz saygı, haklı olan belli" derken, Şakrak, "Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok. Cem Yılmaz gibi isimler de bir daha gelmez" diye konuştu.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti önceki akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Spor kıyafetleriyle dolaşan ikili vizyonda olan “Şampiyon” filmini izlemeye geldiklerini söyledi. Şakrak, “Ben daha önce izledim, çok duygulanıp ağladım. Sıra Ceyda’da, şimdi beraber izleyeceğiz” dedi.

Cem Yılmaz’a destek
Ceyda Düvenci, dağıtım şirketi Mars’la Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi yapımcı-yönetmenler arasında yaşanan “promosyon bilet” kriziyle ilgili soruya, “Sanatçıya biraz saygı, haklı olan belli” yanıtını verdi.

Şakrak ise, “Mısır zaten yemiyorum, içim rahat. Biletimizi aldık seyredeceğiz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok. Cem Yılmaz gibi isimler de bir daha gelmez” dedi.