Magazin
02 Mayıs 2021 13:56 Son Güncelleme: 02 Mayıs 2021 14:12

Cemal Can'dan Barış Murat Yağcı'ya flaş yanıt!

Barış Murat Yağcı, eski dostu Cemal Can Canseven hakkında söylediği, "Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘Survivor’ değil" sözleriyle gündeme geldi. Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'den, Barış Murat Yağcı'ya yanıt gecikmedi.

Barış Murat Yağcı "Her Şeye Rağmen" adlı kitabında Cemal Can'ı kastederek "Kazanan kişinin gerçek bir 'Survivor' olduğunu hiçbir zaman düşünmedim" sözleri tartışmalara bir yenisini daha ekledi.

Yağcı, kitabında "Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor" diyerek herkesi şaşırttı.

Yağcı, Cemal Can için ayrıca "Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki" ifadelerini kullandı.

"NE BU TANTANA?" 

Bu açıklamalara ise Cemal Can Canseven'den videolu bir yanıt geldi. Cemal Can, paylaşımıyla eski dostuna yanıt verdi. Canseven açıklamasında ,"Ne bu tantana? ben her şeyi söylemiştim zaten en başından" dedi.

Barış Murat Yağcı, Survivor 2020'de Cemal Can Canseven'in ardından ikinci olmuştu. Yağcı ile Canseven'in bir süredir küs oldukları da iddia ediliyordu.