Magazin
18 Nis 2021 11:59 Son Güncelleme: 18 Nis 2021 12:04

Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'yla Celil Nalçakan aşk mı yaşıyor?

Celil Nalçakan, "Kardeşlerim" dizisindeki rol arkadaşı Ahu Yağtu'yla aşk yaşadığı iddialarına verdi. Ünlü oyuncu, Yağtu ile ahbap olduğunu belirterek, "Zaten az arkadaşım var Ahu da onlardan biri. Bu dedikodular, manasız bir orta alan mücadelesi olmuş" dedi.

Başarılı oyuncu Celil Nalçakan, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Beşiktaş armalı maskesiyle dikkat çeken oyuncu, rol arkadaşı Ahu Yağtu ile son dönemde duygusal olarak yakınlaştıkları iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyleyip, "Ahu çok sevdiğim iyi anlaştığım bir ahbabım. Zaten az arkadaşım var Ahu da onlardan biri. Bu dedikodular, manasız bir orta alan mücadelesi olmuş." ifadelerini kullandı.

 

"AHBAPLIK YETER BANA"
Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından olan Nalçakan, sokakta sevildiğini ve tevazuyu elden bırakmadığını da sözlerine ekleyip, şöhret olan bakış açısını ise "Ben o adam değilim, hayatım boyunca da olmadım. Tevazuyu elden bırakmama lazım. Sağ olsunlar seviyorlar sevenlerimiz. Şöhret benimle hiç alakası olmayan bir şey, ahbaplık yeter bana" sözleriyle dile getirdi.