Magazin
05 Nis 2019 09:57 Son Güncelleme: 05 Nis 2019 10:01

Cem Yılmaz'ı izlemeye giden Fahriye Evcen herkesi korkuttu!

Hamileliğinde 9. aya giren oyuncu Fahriye Evcen ve eşi Burak Özçivit geçtiğimiz akşam Cem Yılmaz'ı izlemeye gitti. Gösteriye çok gülen Evcen, bir ara bebeğin teklemeye başlamasıyla zor anlar geçirdi.

Hamileliğinde 9. aya giren oyuncu Fahriye Evcen ve eşi Burak Özçivit geçtiğimiz akşam uzun bir aradan sonra gösterilerine geri dönen Cem Yılmaz'ı izlemeye gitti.

Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan çiftten Fahriye Evcen, gösterinin sonlarına doğru zor zamanlar geçirdiğini söyledi.

"GÖSTERİNİN SON DAKİKALARI ZOR GEÇTİ"

Gösteri sonrası muhabirler ünlü çiftte "Cem Yılmaz'ın güldürme, güldürme doğuracağım" esprisini hatırlattı. Cem Yılmaz'ı izlemeye giderken biraz tereddüt ettiklerini belirten ünlü çift, "Valla tekmeledi, son dakikaları biraz zor geçti. Malum az kaldı" diyerek gülmeye başladı.

DOĞMAMIŞ ÇOCUKLARINA INSTAGRAM HESABI AÇTI

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit doğacak oğullarına Karan ismini koyacak. Bu isimle henüz doğmadan Instagram hesabı açan çift oldukça konuşulmuştu. Burak Özçivit konuyla ilgili "Sosyal medyada bir sürü sahte hesap oluyor. Bunların önüne geçmek ve kimse profil oluşturmasın diye yaptık. Farklı bir nedeni yok" demişti.