Magazin
08 Mayıs 2019 09:03 Son Güncelleme: 08 Mayıs 2019 09:35

Cem Yılmaz'dan 'Şehitler için ses çıkarmadın' diyenlere yanıt: Size bazı ibretlik insanlar sunayım

Cem Yılmaz, İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin paylaşımına tepki gösteren takipçilerine cevap verdi. Yılmaz, yapılan eleştirileri, "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" başlığıyla paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Cem Yılmaz'dan 'Şehitler için ses çıkarmadın' diyenlere yanıt: Size bazı ibretlik insanlar sunayım

Sanatçı Cem Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul seçimini iptal kararına gösterdiği tepki sonrası bazı sosyal medya kullanıcılarının eleştirileriyle karşılaştı. Yılmaz, “Size bazı ibretlik insanlar sunayım” başlığıyla bu yorumları paylaştı.

Cem Yılmaz 5 gün öncesinde Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malülleri Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı’nın yararına sahneye çıkmış ve geceden toplanan paralarla 100’ün üzerinde çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunu karşılamıştı.

'SİYASETTEN DE HİÇ HOŞLANMAM'
Cem Yılmaz yapılan yorumlara “Ben vatanını, milletini seven sade bir vatandaşım ? Siyasetten de hiç hoşlanmam Sen bir adayı seversiiiiin, ben öbür adayı severim ..öyle değil mi güzel kardeşim ( tane tane anlat cem abi ) Sen “bazı” insanları seversin, ben “herkesi “severim….Belki de farkımız budur?” paylaşımıyla cevap verdi.