Televizyon
31 Oca 2018 15:32 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:59

Cem Küçük'ün hedefinde hangi tv kanalı var: İlk KHK ile kapatılsın!

Cem Küçük, o tv kanalının ilk KHK ile kapatılması yönünde çağrı yaptı.

Cem Küçük, KRT'nin PKK'lıların kanalı olduğunu öne sürerek, ilk KHK ile kapatılması yönünde çağrııda bulundu.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'yı işaret edip Cilara’nın sürekli PKK'lıları ekrana çıkardığını söyleyen Cem Küçük, "Stüdyoları İstanbul'da, kapatın bunları ya, PKK'nın yayın organı gibi davranamazsın. KRT, bildiğin PKK yayın organı gibi. Çağlar Cilara diye bir tane ne karın ağrısı bir tip var orada, PKK'lı mıdır ne karın ağrısı belli değil, Garo Paylan'lar bilmem ne, devlete küfrettiriyorlar, bu fikir özgürlüğü değil arkadaş, ilk KHK ile o kanal kapatılsın, buradan yetkililerimize sesleniyorum zaten dün onlar bana bunu hatırlattılar, KRT TV muhtemelen kapanır" dedi.

İşte o görüntüler:“BU KANAL CEM KÜÇÜK'E DE AÇIKTIR”

Konuyla ilgili Odatv'ye açıklama yapan KRT Genel Müdürü Didem Duyum, KRT'nin her kesimden, herkesi programlarına çıkaran Türkiye'deki tek kanal olduğunu belirterek Cem Küçük'ü de KRT'de istediği programa çıkmaya davet etti. Didem Duyum konuyla ilgili şunları söyledi:

"KRT, Türkiye'de her kesimi, herkesi programlarına çıkaran Türkiye'deki tek televizyon kanalıdır. Cem Küçük bu sözleri söylediğinde kanalımızda Namık Kemal Zeybek ve Oktan Keleş, Kızıl Elma türküsünü söylüyordu. KRT, Türkiye'de basın ve ifade özgürlüğüne kimseyi dışlamadan sahip çıkan bir televizyon kanalı. KRT'de programcılar, kendi yayınlarında bir başka KRT programcısını özgürce eleştirebiliyor. Ak Parti, CHP, MHP, HDP, İyi Parti, BBP, DSP, Saadet Partisi, TKP, ÖDP gibi siyasi partilerin liderlerini, yöneticilerini, toplumun her kesiminden kanaat önderlerini, akademisyenleri, sağlıkçıları, müzisyenleri düşüncesine hiç bakmadan sık sık ekrana çıkaran bir kanalın, PKK'lı olduğunu öne sürmek ciddiye alınacak bir değerlendirme değildir. Bu kanal Cem Küçük'e de açıktır, istediği saat istediği programa konuk olup fikirlerini anlatabilir."