Medya Günlüğü
14 Ağu 2017 08:37 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:03

Cem Küçük'ten ağır yazı: Ertuğrul Özkök tam bir 'İzmir puştu'dur! Ciner'e şeytani operasyon çekti!

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Ertuğrul Özkök hakkında çok ağır bir yazı kaleme aldı.

Google Haberlere Abone ol
Ertuğrul Özkök'e "şeytani bir operasyoncu" diyen Cem Küçük, Özkök'ün Hürriyet içinde yaptığı operasyonlarla birlikte Fehmi Koru ve Turgay Ciner'e çektiğini iddia ettiği operasyonları da listeledi.

Emin Çölaşan'ın "Akif Beki'yi Ertuğrul Özkök kovdurdu" iddiası için Cem Küçük, "Aydın Doğan tarafından kovulduğundan beri komada yaşayan Emin Çölaşan'ın yazısı ise beni çok güldürdü. Çölaşan da bizim Fehmi Abi gibi uyduruk komplo teorileriyle beynini çürütmeye meraklı. Ertuğrul Özkök ise öyle şeytan bir herif ki, aslında hem Akif'le hem Çölaşan ile alay ediyor" dedi.

ÖZKÖK "İZMİR PUŞTU"DUR... AKİF BEKİ'NİN KOVULMASINI O ONAYLADI

"Özkök alınmayıp bilakis gurur duyduğu bir sıfat olduğu için rahat yazıyorum. Özkök tam bir 'İzmir puştu'dur. Bu sıfatla da övünür." iddiasında bulunan Cem Küçük, "Çölaşan şu konuda haklı. Eğer Özkök Aydın Doğan'dan Akif'in gitmemesini isteseydi Akif orada kalırdı. Gitmesini onayladı ve Akif kovuldu..."

ÖZKÖK KORUYOR, FİKRET BİLA BİRŞEY YAPAMIYOR

Cem Küçük ardından Ertuğrul Özkök'ün Hürriyet'te yaptıklarını listeledi. İşte o listeden bazı başlıklar:

- Aslı Baş cinayetine adının karışmasına ve ortada somut tapeler olmasına rağmen Aydın Doğan Ayşe Arman'ı kovmuyor, çünkü Özkök engelliyor. Fikret Bila da hiçbir şey yapamıyor. - Hürriyet'in magazin servisi burnuna kadar yolsuzluğa batmış, belge belge rezaletler çıkıyor ama Fikret Bila oradaki çeteye de dokunamıyor. Çünkü Özkök koruyor.

ÖZKÖK GİBİ OYNAK BİR ŞEYTAN DAHA GELMEDİ...

- Bu Ertuğrul Özkök gibi oynak bir şeytan Türk medyasına gelmemiştir. Bu konuda Özkök, Zafer Mutlu'yu bile geçer. Bu İzmirli önce birilerini bitirir, sonra da bitirdiği adamları n’apar eder kendine minnet ettirir. İşte Akif'in hâli ortada.

FEHMİ KORU'YU SONER YALÇIN VE ORAY EĞİN'E SALDIRTAN DA OYDU!..

- Özkök, Fehmi Koru'yu adım adım göçertip bitiren adamdır ama bugün Fehmi Koru'yu öven yazılar yazar. Fehmi Abi de Özkök kendinden bahsetsin diye yalvarır hâlde.

 - Oysa o dönemki tetikçileri Soner Yalçın ve Oray Eğin'e "Kolonya kokulu Fehmi Koru" yazılarını sistematik olarak yazdırtan Özkök'tü. Sonra yine Yalçın-Eğin'e, "Fehmi Koru mutluluk çubuğu taktırdı" gibi belaltı haberleri yaptırtan da Özkök'tü. Koru'nun psikolojisini maalesef Özkök bitirdi.

 TURGAY CİNER'E ORAY EĞİN'LE BİTİRME OPERASYONU ÇEKTİ

- Bu şeytan adam kendinin ve patronunun çıkarları ile ilgili de öyle bir taşla üç kuş vuran işler yapıyor ki, şok olmamak mümkün değil. Olayı anlatayım: Medya dünyasındaki herkes biliyor ki, Ertuğrul Özkök en pis işlerde tetikçiliğini yaptırdığı Oray Eğin'e yıllardır düzgün bir iş arıyordu. Türkiye'nin en zengin gazetecilerinden olma hayali kuran ve her zaman yoksul insanlarımızı aşağılayan Oray, Brooklyn'de bir mekânda garsonluk yapmaya başlamıştı ve fakirlik sınırında yaşıyordu. Oray o kadar mızmızlanıyordu ki, Özkök arada buna para gönderiyordu. Aydın Doğan da Oray'dan hiç hoşlanmıyordu ve asla gazeteye almayacağını söylüyordu.

Ayrıca Oray'dan tüm DEVLET mekanizmasının tiksindiğini de çok iyi biliyordu Doğan. Sıkışan Özkök sonrasında dehşet bir şeytani plan yaptı. Ne yaptı etti, ayarladı ve Aydın Doğan'ın baş düşmanı Turgay Ciner'in medyasına Oray'ı yerleştirdi. Kararı Ciner değil Kenan Tekdağ vermiş gözüküyordu. Ciner, Oray'ın kim olduğunu bile bilmiyordu ama Özkök aynı zamanda Aydın Doğan'ın kanlısı Ciner'e de kumpas kurarak bir taşla iki kuş vurmuştu.