Polemik & Kulis
10 Nis 2016 07:21 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:27

Cem Küçük'e büyük şok! Star gazetesinden kovuldu!

Cem Küçük Genelkurmay ile ilgili yazdığı tepki çeken yazısı nedeniyle Star gazetesinden kovulduğu iddia edildi

Süperhaber.com'un haberine göre; Star gazetesinin herkese saldırmasıyla ünlü sansasyonel yazarı Cem Küçük uzun bir süredir yazılarıyla hükümet ve Beştepe kanadıyla birlikte medyada da üslubundan dolayı yoğun eleştiri alıyordu.

Daha önce çeşitli vesilelerle Cem Küçük’ün yazdığı yazılardan duyulan rahatsızlık dile getirilmişti. Son olarak da  Cumhurbaşkanlığı’nın gezisine davetli olduğu halde uçağına alınmamış bu olay da medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Cem Küçük ile ilgili bardağı taşıran son damla önceki gün Rasim Ozan’ın askeri savcılığa çağırılmasıyla ilgili kaleme aldığı yazı oldu. Cem Küçük yazısında TSK’daki Paralel Yapı’nın darbe hazırlığında olduğunu ve bu kişilerin mutlaka ordudan atılması gerektiğini vurgulamıştı. Cem Küçük’ün Rasim Ozan ile ilgili bu yazısı bardağı taşıran son damla oldu. Cem Küçük Rasim Ozan’ın tutuklanabileceğini, vesayet günlerine geri dönülebileceğini ima etmişti. Bu yazı hem askeri hem de hükümet kanadında büyük rahatsızlık uyandırmıştı. Cem Küçük’ün kovulmasında bu yazının etkili olduğu söyleniyor.

Gazete ile ilişiği dün kesildi. Ancak bu flaş haber henüz medyada duyurulmadı.