Medya
02 Ara 2015 11:10 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:12

Cem Küçük Gülben Ergen'i topa tuttu: Erdoğan yalakası, şimdi Dündar için şov yapıyor

42. Altın Kelebek Ödül töreninde, MİT TIR'ları davasında tutuklanan Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a selam gönderen Gülben Ergen, Star gazetesi yazarı Cem Küçük'ün hedefi oldu.

Bugünkü yazısında Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik'i ağır bir şekilde eleştiren Küçük, her iki ismin AKP'den "rant" aldığını iddia ederek "Hem bir yandan karı-koca devlet kurumlarından ve AK Parti belediyelerinden besleneceksiniz hem de Türk devletine ihanet edenlerin goygoyunu yapacaksınız." diye yazdı.

GÜLBEN ERGEN'DEN CAN DÜNDAR SELAMI

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde "En iyi erkek oyuncu" ödülünü Çağatay Ulusoy'a vermek üzere sahneye çıkan Gülben Ergen, "Çocukluğumuzun gençliğimizin, uzun yıllarımızın çocuklarımızın gazetesi Hürriyet... Hürriyet demek Cumhuriyet demek, Cumhuriyet demek biz demek. Bütün ödül alanların Can Dündar'a selamı olsun" dedi.

Gülben Ergen, bu sözlerden sonra sosyal medyada AKP'lilerin hedefi oldu.

Ergen'e en sert eleştirilerden biri Star gazetesi yazarı Cem Küçük'ten geldi. "Yeni Türkiye"de bu tip sanatçıların hepsinin "biteceğini" söyleyen Cem Küçük, özetle şunları yazdı:

"HEPSİ BİTECEKLER"

"(...)Eski Türkiye tarzı ortama göre bukalemun gibi renk değiştiren yapay sanatçı tipinin de Yeni Türkiye’de itibarı olmayacak. Hepsi bitecekler. Altın Kelebek Ödülleri denen tefessüh etmiş magazin gecesinde yine bu yapay, fake sanatçı modelinin şovlarından birine tanık olduk. Daha birkaç ay önce Ramazan programında kocası Erhan Çelik’le beraber gidip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan Hanımefendi’ye yalakalık üzerine yalakalık yapan Gülben Ergen, Altın Kelebek ortamını görünce de bir anda Hürriyet gazetesi ile Aydın Doğan, Cumhuriyet gazetesi ile Can Dündar yalakası haline gelmiş ve şov yapmış.

GÜLBEN ERGEN MİT TIR'LARININ DURDURULMASINI SAVUNDU

Gülben Ergen, Can Dündar’ı ve Hürriyet’i alkışlayarak aslında MİT TIR’larının durdurulmasını savunmuştur. Bir yandan devletimize yönelik bu ihaneti alkışlayan Gülben Ergen bir yandan Türk devletinin kurumlarından rant aramayı bırakmak zorundadır. Çünkü son yıllarda fiilen bitmiş olan bu şahsı hep devletin içinden bazı kurumların yardımları kurtarmaya çalışmıştır.(...)

"HEM AK PARTİ BELEDİYELERİNDEN BESLENECEKSİNİZ HEM DE..."

Gülben Ergen'in TRT’den ve başka devlet ve belediye kurumlarından "trilyonlarca rant" indirdiğini iddia eden Cem Küçük şöyle devam etti:

Hem bir yandan karı-koca devlet kurumlarından ve AK Parti belediyelerinden besleneceksiniz hem de Türk devletine ihanet edenlerin goygoyunu yapacaksınız.

Erhan Çelik hem Kanal 7 döneminden biriktirdiği ilişki ağlarıyla otopark inşaatına ve işletmeciliğine girecek, sonrasında da ATV’nin dizileri aleyhine kara propaganda yapacak. Bir yandan da Doğan Medya’dan Hakan Çelik de Erhan Çelik’in bu otopark işlerinin reklamını yapacak. Artık bu girift ilişkiler döneminin sonuna gelinmiştir bu ülkede.(...)"