Polemik & Kulis
04 Mar 2017 00:09 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:32

Cem Küçük 'bitersin' demişti! Habertürk ve Ilıcak'tan Can Ataklı kararı! (Medyaradar/Özel)

Cem Küçük'ün Can Ataklı'yı " 5 dakikalık işin var, Onlar nasıl bittiyse sen de öyle bitersin" tehdit etmesinin ardından iki tv kanalı harekete geçti.

Habertürk ekranlarında Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında gazeteci Cem Küçük ile Korkusuz gazetesi köşe yazarı Can Ataklı arasında gerginlik yaşanmış, Can Ataklı’yı hedef alan Cem Küçük, Ataklı'nın kendisi sayesinde meşruiyet elde ettiğini iddia ederek “Muhatabım değilsin, zavallının tekisin. 5 dakikalık işin var" demişti.

Cem Küçük'ün bu tehditlerinin ardından ikilinin program yaptıkları iki TV kanalı harekete geçti.
Tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak’ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak’ın kanalı 1 AN TV’de Can Ataklı, Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın yaptığı “1 Haber 3 Yorum” programı sona erdirildi. Programın sona erdirilmesine gerekçe olarak Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın programda sürekli sert tartışmalar yaptıkları Can Ataklı ile aynı programa çıkmak istememeleri gösteriliyor.

Can Ataklı programın bitirildiğini twitter hesabından böyle duyurdu:HABERTÜRK'TEN DE VETO YEDİ!

Cem Küçük'le yaşadığı tartışmanın ardından Can Ataklı'ya bir darbe de Habertürk TV'den geldi. Ataklı bundan böyle Türkiye'nin Nabzı programında yeralmayacak. Kanal yönetimi şimdi Cem Küçük'ün karşısına muhalif bir isim arıyor.

CEM KÜÇÜK'TEN YALANLAMA

Cem Küçük ise sosyal medya hesabından, Can Ataklı'nın program bitirildi iddialarını yalanladı.

Küçük, 1AN TV'deki programa pazartesi gününden itibaren Sözcü gazetesi yazarı Ümit Zileli ile devam edeceklerini duyurdu.MEDYARADAR/ÖZEL