Televizyon
24 Ara 2018 00:31 Son Güncelleme: 24 Ara 2018 00:40

Çarpışma'da heyecan yükseliyor! Ne olacaksa bugün olacak ! (Medyaradar/Özel)

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen, yüksek temposu ve heyecan dolu hikayesi ile izleyicilerinin Perşembe akşamları ekran tutkusu haline gelen ‘Çarpışma’ dizisinin merakla beklenen 6. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen, yüksek temposu ve heyecan dolu hikayesi ile izleyicilerinin Perşembe akşamları ekran tutkusu haline gelen ‘Çarpışma’ dizisinin merakla beklenen 6. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Kadir’in, Galip’i kastederek ‘Bu senin eşin…’ diye başlayan sözlerini kesen Zeynep’in verdiği cevap dikkat çekiyor. Zeynep’in Galip’e, yıllardır içinde biriktirdiği nefreti ve öfkeyi haykırıp, itiraflarda  bulunduğu tanıtımda, Kerem’in bir fırsatını bulup, Cemre’nin kafasına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldığı ve boğuşma sırasında silahın patladığı anlarda ise heyecan yükseliyor. Kerem, Yakup, Cemre ve Meral’den hangisi vuruldu?’ sorusu ve  Kadir’in ‘Ne olacaksa bugün olacak ! ‘ sözü ise merak uyandırıyor. 

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor. 

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!