Televizyon
17 Mar 2015 09:26 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:07

Canlı yayında şok tartışma! Sinan Engin, Ahmet Çakar'a bardak fırlattı!

Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Beşiktaş maçının derbi olmadığını söyleyince Sinan Engin sinirlerine hakim olamadı ve canlı yayında bardak fırlattı.

Beyaz Tv'de ekrana gelen Derin Futbol dün gece gergin anlara sahne oldu. Fenerbahçe- Beşiktaş derbisinin tartışıldığı programda eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar'ın sözleri stüdyoyu gerdi.

DERBİ DEĞİL, DERBİCİK

Ahmet Çakar, Pazar günü Kadıköy'de oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için 'Yan sanayi' yorumunu yaptı. Moderatör Ertem Şener ve Sinan Engin'in tepkisi üzerine sözlerini ağırlaştıran Çakar, FB-BJK derbisi için bu sefer de ' Özür diliyorum Sinan alınmış. Beşiktaş-Fenerbahçe derbi bile değildir, derbiciktir. Türkiye'nin derbisi Fenerbahçe-Galatasaray derbisidir.' ifadesini kullandı.

ÇAKAR'DAN AĞIR MI AĞIR SÖZLER

Ahmet Çakar'ın bu sözleri stüdyoyu karıştırırken, moderatör Ertem Şener ünlü yorumcudan özür dilemesini istedi. Bu sözler üzerine Çakar ' Az bile söylemişim. Yan sanayi değil, derbicik değil, İstanbul'da oynanacak olan Sarıyer-Fenerbahçe maçından bir kademe daha yüksek' diye konuştu.

SİNAN ENGİN ÇILDIRDI

Çakar'ın Beşiktaş hakkında söylediği ifadeler, Sinan Engin'i sinirlendirirken ünlü yorumcu bir anda çılgına döndü. Sinirlerine hakim olamayan Sinan Engin, 'Yeter artık' diyerek önünde bulunan bardağı duvara fırlattı.