Televizyon
17 Haz 2020 13:57 Son Güncelleme: 17 Haz 2020 15:28

Canlı yayında şok, Esra Erol hemen yayını kesti!

ATV'de yayınlanan Esra Erol’da programında canlı yayında ilginç anlar yaşandı. Programın sunucusu Esra Erol dediğini yaptı ve canlı yayında Ezgi ile Hüseyin çiftini evlendirdi. Ekran başındakiler aileler gelecek mi diye merak ederken canlı yayında bir son dakika şoku yaşandı.

Canlı yayında şok, Esra Erol hemen yayını kesti!

Esra Erol canlı yayında dediğini yaptı ve Ezgi ile Hüseyin'i evlendirdi. Nikah kıyılırken bir son dakika şoku yaşandı. Mynette yer alan habere göre, Esra Erol duydukları karşısında hemen bağlantıyı kestirdi. Herkesin merakı Ezgi ile Hüseyin'in ailesinin nikaha gelip gelmeyeceğiydi.

 Ezgi'nin annesi Elif Dikilitaş beddualarla yayını terk etmişti. Esra Erol onlara son bir çağrı yapmıştı.

Bugün Ezgi ile Hüseyin'in büyük aşkında herkesin merak ettiği büyük gündü. ATV canlı yayınında Esra Erol dediğini yaptı ve Ezgi ile Hüseyin'in nikahını stüdyoda kıydırdı. Ezgi gelinliği ile dikkat çekerken, nikahlarını Esenler belediyesi memuru kıydı. Herkesin merak ettiği konu Ezgi ve Hüseyin'in ailesinin nikaha gelip gelmeyeceğiydi. Daha önce hiçbir şekilde yayına çıkmam diyen Hüseyin'in babası oğlunu mutlu gününde yalnız bırakmadı ve eşi Olcay hanımla nikahta hazır bulundu.

Ezgi'nin annesi Elif Dikilitaş ile babası Hasan Dikilitaş ise beklendiği gibi yayına gelmedi. Baba Hasan Dikilitaş en son Esra Erol'a 'İstanbul'da olursam nikaha geleceğim' demişti. Ezgi'nin annesinden umudu yoktu ama babasının gelmesini çok istiyordu. Babası gelmedi ama nikah kıyıldıktan sonra canlı yayına telefonla bağlandı.

Herkes baba Hasan Dikilitaş'ın kızına 'sitem' etse de mutluluklar dileyeceğini düşünmüştü. Ancak baba Hasan Dikilitaş canlı yayında küfürler edip hakaretler etti. Esra Erol söylenenlere çok sert tepki gösterdi ve telefon yayınını kestirdi. Babasından bir çift güzel söz duyacağını düşünerek heyecanlanan Ezgi, söylenenleri duyunca gözyaşlarına boğuldu.