Magazin
06 Eyl 2018 14:58 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:50

Canlı yayında gülme krizine girdi! Frikik verince stüdyoyu terk etti!

Paylaştığı bikinili pozlarla gündem olan Hatice, bugün katıldığı 2. Sayfa programında gülme krizine girdi.

Ünlü şarkıcı Hatice, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa'ya konuk oldu. Magazin haberinin sunulduğu anda birden gülme krizine giren Hatice, kendini durduramadı. Gülme krizine girdiği anlarda dekolteli elbisesinin azizliğine uğrayan şarkıcı, elleriyle elbisesini tutarak stüdyoyu terk etti.

GÖĞÜS FRİKİĞİ VERİNCE STÜDYOYU TERK ETTİ

"En son ne zaman gülme krizine girdin" sorusu üzerine Gönül Yazar'ın canlı yayında yere kapaklandığı anlar aklına gelen Hatice, canlı yayında adeta krize girdi. Gülerken kendine hakim olamayan ve bacaklarına vurmaya başlayan Hatice, dekolteli elbisesinin azizliğine uğradı. Göğüs frikiği veren şarkıcı, elleriyle elbisesinin önünü kapatarak kendine gelmek için stüdyoyu terk etti."11 YILLIK KARİYERİMDE İLK KEZ BÖYLESİNİ GÖRÜYORUM"

Hatice'nin gülme krizine girmesiyle büyük şaşkınlık yaşayan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, 11 yıllık kariyerlerinde böyle bir olayla ilk defa karşılaştıklarını söyledi.PROGRAMA ARA VERİLDİ

Hatice'nin kriz anını büyük bir şaşkınlıkla izleyen sunucular ise ne yapacağını bilemeyince farklı bir haberin videosunu yayınladı. Ancak bu da yeterli olmayınca programa reklam arası verildi.