Gündem
27 Kas 2021 12:50 Son Güncelleme: 27 Kas 2021 12:51

Canlı yayında eşine sinir krizi geçirtti! O sözler sosyal medyanın diline düştü

Esra Erol'a katılan Gülay Pazarlı, eşinin kendisini aldattığını iddia etti. Programda kocası ile yüzleşen kadın, içini döktü. Mikrofonun uzatıldığı adamın ise sözleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Esra Erol'un programına katılan Gülay Pazarlı isimli kadın, kocasının kendisini başka bir kadınla aldattığını öne sürdü. Yayında eşi ile yüzleşen Pazarlı, stüdyoda kendinden geçerek kocasına isyan etti.

GAMSIZLIĞI ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Gülay Pazarlı'nın herkesin yüreğini dağlayan sözleri sonrasında sıra görüntülü bağlantı ile yayına katılan kocasına geçti. Karısının isyanını umursamayan kocanın gayet rahat bir şekilde söze, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar" diyerek girmesi pes dedirtti.

"REKLAM YAPIYOR"

Bu sözler üzerine daha da sinirlenen Gülay Pazarlı çileden çıktı. Pazarlı, "Bu reklamı çok sever, bal satıyor ya ondan dolayı reklam yapıyor" dedi.

İşte o anlar…

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yayın sonrası sosyal medya bu diyaloğu konuştu. Kullanıcılar paylaşımlarında "Kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar" sözünü tiye aldı.