Canlı yayında bomba iddia! 'Çağla Şikel ünlü basketbolcudan gizlice bebek aldırdı'

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Çağla Şıkel'le ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı: Kerem Tunçeri'den bebek aldırdı!

Canlı yayında bomba iddia! 'Çağla Şikel ünlü basketbolcudan gizlice bebek aldırdı' - Sayfa 1

BEYAZ TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Takvim gazetesinde ismi verilmeden yer verilen bir haberden yola çıkarak, ünlü manken Çağla Şıkel'in çapkın basketbolcu Kerem Tunçeri'den hamile kalıp, ismini değiştirerek kürtaj operasyonu geçirdiği ileri sürüldü.

110
Canlı yayında bomba iddia! 'Çağla Şikel ünlü basketbolcudan gizlice bebek aldırdı' - Sayfa 2

BEYAZ TV Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Bircan Bali'den magazin dünyasını sallayacak bir iddia geldi. Takvim'de yayınlanan bir haberden referans alan ünlü yorumcular, eski manken ve başarılı sunucu Çağla Şıkel'in, çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen basketbolcu Kerem Tunçeri'den hamile kaldığını ve İstanbul'da bir özel hastanede ismini değiştirerek bebeği aldırdığı iddiasını ortaya attı.

210
Canlı yayında bomba iddia! 'Çağla Şikel ünlü basketbolcudan gizlice bebek aldırdı' - Sayfa 3

İsim verilmeyen haberdeki ünlüler Kerem Tunçeri ve Çağla Şıkel mi?

Takvim'de yer alan haberde hiçbir şekilde isim verilmez iken, Seren Serengil haberde verilen detaylara Çağla Şıkel ve Kerem Tunçeri'nin adeta 'cuk' diye oturduğunu ifade etti.

310
Canlı yayında bomba iddia! 'Çağla Şikel ünlü basketbolcudan gizlice bebek aldırdı' - Sayfa 4

'Emre Altuğ ihanet şarkısı yazdı'

Deniz Akkaya ve Seren Serengil, Çağla Şıkel'in Emre Altuğ ile evliliği süresinde de Kerem Tunçeri ile anıldığını hatta Emre Altuğ'un boşanma sonrası bu ihanete yönelik bir şarkı yazdığını iddia ettiler.

410