Can Yaman Aslışah Alkoçlar'la yine yakalandı!

Erkenci Kuş dizisiyle ünü dünyayı aşan Can Yaman, geçtiğimiz ay birlikte görüntülendiği Aslışah Alkoçlar ile önceki gece bir mekanda yeniden yakalandı.

Can Yaman Aslışah Alkoçlar'la yine yakalandı! - Sayfa 1

Rol aldığı dizideki partneri Demet Özdemir ile aylarca aşk yaşadığı iddia edilen ancak kesin olarak bir açıklama yapmayan Can Yaman'ın, geçtiğimiz aylarda görüntülendiği Aslışah Alkoçlar ile birliktelik yaşadığı söylenmişti.


115
Can Yaman Aslışah Alkoçlar'la yine yakalandı! - Sayfa 2

İkiliden konu ile ilgili açıklama gelmezken, Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar önceki akşam yine yakayı ele verdi. İkili, geçtiğimiz günlerde bir mekanda birlikte eğlenirken görüldü.


215
Can Yaman Aslışah Alkoçlar'la yine yakalandı! - Sayfa 3

Can Yaman beni çok beğeniyor: TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programının haberine göre ise ikili bir süredir aşk yaşıyor. Program yorumcularından Eylem İpek Şafak, "Neslişah Alkoçlar'ın yakın arkadaşlarına "Can Yaman beni çok beğeniyor" dediğini biliyorum" şeklinde bir iddiada bulundu.


315
Can Yaman Aslışah Alkoçlar'la yine yakalandı! - Sayfa 4

Geçen ay görüntülenmişlerdi: Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar, geçen ay bir mekan çıkışında da birlikte görüntülenmiş ve panikle taksiye binerek oradan ayrılmışlardı. İkiliden aşk yaşadıklarına dair bir açıklama gelmemişti.


415