Kültür Sanat
13 Şub 2020 12:59 Son Güncelleme: 13 Şub 2020 15:22

Can Aydoğmuş’un yeni kitabını yayınladı

Türkiye’nin önde gelen influencer ve yazarlarından Can Aydoğmuş’un beşinci kitabı ‘Ruh Eşin Nerede’, raflardaki yerini aldı.

Kişisel gelişim ve çocuk öyküsü alanında yayımladığı dört kitabıyla kısa sürede kendi okur kitlesini yaratan yazar ve influencer Can Aydoğmuş, 9 Şubat Pazar günü İstanbul’un en sevilen mekanlarından Ruby Restaurant’ta, Sera Davet Dekoru ve Lacilla Events katkıları ile görkemli bir tanıtım daveti düzenleyerek dostları, influencerlar, bookstagrammerlar ve cemiyet hayatının ünlü isimleriyle yeni kitabını kutladı.

Yaptığı açılış konuşmasına kitabının editoryal sürecinde kendisine destek olan Avukat Ezgi Pekşen ve kitabın kapak tasarımını yapan Sema İşcan’a (@illustragirl) teşekkür ederek başlayan yazar, sonrasında kitabıyla ilgili şunları söyledi, “Bu kitabı 25 yıl boyunca aldığım eğitimlerin, 11 yıllık çalışmanın ve ruh eşlerini hayatına çekerek ilişkilerinde mutluluğu bulmuş kişiler ile ilgili yaptığım araştırmalarımın senteziyle yazdım. İçinde birbirinden ilginç açıklamalar olduğu kadar beraberinde ilişkilerinizle ilgili yapabileceğiniz pek çok uygulama ve teknik de var. Dilerim herkes ruh eşine kavuşsun ve sevgi dolu birliktelikler yaşasın. İnsanların evlilikleri çok daha mutlu bir beraberliğe dönüşsün.”

“Ruh Eşin Nerede?” için düzenlenen tanıtım davetine Gülbin Simitçioğlu, Tuçe Peksayar, Cemil İpekçi, Billur Kalkavan, Nükhet Çubukçu, Buğra Bahadırlı, Sema Maliki, Arzu Kunt, Pucca, Sema Güzel, Burcu Türünz, Dilek Birgen, Nuray ve eşi Okan Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve eşi Kaan Çetinkaya, Işıl Cinmen, Ayşe Azizoğlu, Pelin Çini, Didar Üstün, Derya Özel, eski Amerika Büyükelçisi Fuat Tanlay, Semra Güzel, Şule Zeybek, Derviş Yıldız, Yeliz Kalafat, Aytül Yükselici, N.G. Kabal ve Emre Gül, Sevilay Yılman ve Akasya Asıltürkmen gibi ünlü isimler de katıldı.

İndigo Yayınları etiketiyle yayımlanan “Ruh Eşin Nerede?”, yayımlanmasının hemen ardından sadece birkaç gün içinde kendi kategorisinde çok satanlar listelerine girmeyi başardı.