Diziler
31 Ara 2021 08:55 Son Güncelleme: 31 Ara 2021 09:10

Camdaki Kız’da Nalan ihaneti gözleriyle gördü! Eşinin görüntülerini böyle izledi…

Camdaki Kız son bölüm final sahnesinde Nalan, eşi Sedat'ın ihanetini gözleriyle gördü. Nalan'ın görüntüleri izlediğini gören Sedat ise yolun sonuna geldiğini anladı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 2022'in ilk haftasında ekranlara ara verecek. Camdaki Kız dizisi 26. bölümüyle 30 Aralık Perşembe akşamı seyirci karşısına çıktı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan, Yüsra Geyik ve Devrim Yakutoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın yeni bölümüne Nalan'ın, Sedat'ın yasak aşkıyla gizlice çekilen görüntüleri izlemesi damga vurdu.

NALAN'I YIKAN SEDAT GERÇEĞİ

Camdaki Kız son bölüm final sahnesinde Sedat'tan şüphelenen Nalan beklenmedik bir hareket yaptı. Sedat'ın çekmecesine koyduğu görüntüleri bulan Nalan, hayatının şokunu yaşadı.

Melisa ve Sedat’ın birlikte olduğu anlarda çekilen videosunu izleyen Nalan büyük bir yıkım yaşadı ve gözyaşlarına boğuldu. Sedat ise Nalan'ın videoyu izlediğini gördü.

İşte o anlar…