Magazin
07 Tem 2021 08:54 Son Güncelleme: 07 Tem 2021 08:57

Camdaki Kız Cana'sından bomba ifşa! Yeni sezonda sır dolu senaryo değişikliği!

Sezonun en flaş dizilerinden biri olan Camdaki Kız 2. yeni sezonundan yeni bilgiler gelmeye başladı. Yeni sezona doğru adım adım gidilirken şimdiden hikayenin ne olacağı merak edildi. Asıl bomba ise oyuncular ile senaristler arasında yaşandı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından senaryoya aktarılan Camdaki Kız dizisini artık sadece izleyenler merak etmiyor. Yeni sezona bomba gibi dönmeye hazırlanan Camdaki Kız dizisinin hikayesi oyunculardan bile saklanıyor. İlk sezonda sadece 9. bölüm yayınlanabilen dizide ilk bomba ise Hayri karakteriyle patlıyor.

Camdaki Kız dizisi sezon finali yapınca oyuncularda dinlenmek için tatile giderek stres attı. Dizide Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi oğlu Leon ile birlikte Bodrum sahillerine akın etti. Ataizi oldukça başarılı geçen sezonun hemen ardından yaptığı ilk açıklamasında, “Çok keyifli bir projeye imza atıyoruz. Sezon finalini Cana ile yaptık. Şimdi Bodrum’dayız” dedi.

Yeni sezonda hangi karakterlerin karşısına çıkacağı merakla beklenen Camdaki Kız dizisi için konuşan Ataizi, senaristlerin bile kendisinden her şeyi sır gibi sakladıklarını söyledi. Ataizi, “Şimdilik konuşmak için oldukça erken. Cana’nın durumu bile belirsiz. Aldatma potansiyeli var. Şimdiden kimseyi kınamamak gerekli. Cana’nın halen mutsuz olduğunu düşünmekteyim. Üzücü bir karakter” ifadelerine yer verdi.

 Senaristler başrol oyuncuları dahil kimseye ser verip sır vermezken Camdaki Kız yeni sezonun şimdiden izleyicilerde de büyük bir heyecan yaşanmasına neden oldu. Dizide Cana karakterinin saçının çekildiği sahneden de bahseden Ataizi ilk düşüncesi olarak, “Ben bunu hak ettiğini düşünüyorum. Seyirci de mutlaka ki hak vermiştir. Sahneyi çekerken de aynı düşünceleri paylaşıyorduk. Rövanş için bir şey diyemem” sözlerine yer verdi.

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız’ın 2. yeni sezonunun 2021 yılının Eylül ayı sonlarında izleyicisi ile yeniden buluşması bekleniyor.