Magazin
16 Kas 2021 13:00 Son Güncelleme: 16 Kas 2021 13:20

Çağatay Ulusoy, senaryoyu beğenmedi! Çekimler başlamadan kriz çıktı…

Son olarak dijital platformda yayınlanan Yeşilçam adlı dizide boy gösteren yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy, Yalı Çapkını dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. TV8’de yayınlanacak olan dizinin hazırlıkları devam ederken, Çağatay Ulusoy’un isteği üzerine büyük bir değişikliğe gidildiği öne sürüldü.

Netflix’te yayınlanan ‘Hakan: Muhafız’ ve Blu Tv’de yayınlanan ‘Yeşilçam’ dizileriyle peş peşe dijital projelerde yer alan Çağatay Ulusoy, şimdilerde televizyonlara dönmeye hazırlanıyor.

Yalı Çapkını dizisi hakkında henüz çok az bilgi olsa da dizinin başrolünün Çağatay Ulusoy olduğu, TV8’de yayınlanacağı kesin. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin sadece başrol oyuncusu resmen açıklandı.

BEĞENMEZSE ROL ALMAYACAK

Dizi için özellikle kadın oyuncu arayışı sürerken Ulusoy’un senaryoya müdahale ettiği ortaya çıktı. Ulusoy’un, Yalı Çapkını dizisinin senaryosunu beğenmediği ve değişiklik yapılmasını istediği ileri sürüldü. Buna göre senaryo şimdi yeniden yazılıyor.

Senaryo ekibi şimdi hummalı bir çalışma içinde. Zira Ulusoy, iddialara göre eğer senaryo istediği gibi olmazsa Yalı Çapkını’nda yer almayacağını belirtmiş.

KADIN BAŞROL ARANIYOR

TV8’de yayınlanacak Yalı Çapkını dizisinde kadın oyuncu olarak Neslihan Atagül ve Özge Gürel’in ismi geçiyordu. Ancak bu konuda hala kesinleşen bir bilgi yok.

Ulaşan bir başka bilgiye göre yeni dizinin yabancı dizi ya da kitap uyarlaması olmayacak, tamamen orijinal bir hikâyeden oluşacak.