Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ayrıldı mı? Açıklama geldi

Duygu Sarışın, geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı. Sarışın, Çağatay Ulusoy ile ayrıldıklarına yönelik çıkan iddialara yanıt verdi. Ünlü oyuncu, "Biz ayrılmadık. Öyle yoksa 3-4 kere ayrılıp barışacak tipler değiliz." dedi

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ayrıldı mı? Açıklama geldi - Sayfa 1

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Duygu Sarışın, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Bir kafede arkadaşı ile oturan Sarışın, çıkışta basın mensupları ile ayaküstü sohbet etti.


111
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ayrıldı mı? Açıklama geldi - Sayfa 2

Oyuncu, sevgilisi Çağatay Ulusoy ile ayrıldıkları yönünde ortaya atılan iddiaları "Biz ayrılmadık ki" diyerek yalanladı.


211
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ayrıldı mı? Açıklama geldi - Sayfa 3

"HER İLİŞKİDE TARTIŞMALAR OLUR"

Duygu Sarışın, muhabirlerin "5-6 kez ayrılıp barıştığınıza dair haberler çıktı. Bu haberler sizi üzüyor mu?" sorusuna, "Sizin gazeteci arkadaşlarınız yazıyor. Öyle yoksa 3-4 kere ayrılıp barışacak tipler değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur, kardeşimle bile tartışıyoruz bazen" şeklinde cevap verdi.


311
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ayrıldı mı? Açıklama geldi - Sayfa 4

"ÇAĞATAY O KADAR DA KİLOLU DEĞİL"

Sarışın, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Çağatay Ulusoy'un kilolu görüntüleriyle ilgili, "Onu Çağatay’ı bulunca ona sorun, ama göründüğü gibi o kadar da kilolu değil" dedi.


411