Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor!

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı'dan müjdeli bir haber var... Dokuz ayda boşanan ünlü çiftin, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yeniden nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor! - Sayfa 1

31 Aralık 2018 tarihinde evlenen Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, dokuz ay sonra boşanmıştı. Ayrılığa uzun süre dayanamayan ve ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdüren ikilinin, yeniden evleneceği iddia edildi.


18
Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor! - Sayfa 2

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "İkinci Kez Evleniyorlar" başlıklı yazısı şöyle:

"Şarkıcı-söz yazarı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı cephesinden yine müjdeli bir haberim var! İki aylık flörtün ardından 31 Aralık 2018'de, Hollanda'nın Amsterdam şehrinde evleneceklerini ilk benden öğrendiğiniz çift, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.


28
Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor! - Sayfa 3

Evet, yanlış okumadınız... Hatırlarsınız; rüya gibi başlayan evlilikleri 6 Eylül 2019'da tek celsede biten çift, 18 gün sonra barışıp yine aynı evde yaşamaya başlamıştı. Ancak mutlulukları geçtiğimiz ekim ayına kadar devam etmiş, yine ayrılmışlardı!


38
Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez evleniyor! - Sayfa 4

Bu seferki biraz uzun sürse de, evlendikleri gün yine barıştıklarını öğrendiğim çift, ikinci kez evleniyor. 'Burcu benim için hayattaki en değerli varlık. Sonuna kadar bu aşkın arkasındayım' diyen Sinan Akçıl ikinci kez evlilik teklif etmiş, Burcu Kıratlı da kabul etmiş.


48