Magazin
20 Nis 2021 21:23 Son Güncelleme: 20 Nis 2021 21:24

Burak Sergen'in soyad davasında yeni gelişme! ‘Artık buna rızam yoktur’

Usta oyuncu Burak Sergen, Işıl Sergen ile olan 19 yıllık evliliklerini 3 yıl önce anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Evliliklerini bitirmelerinin ardından eski eşine Sergen soyadını kullanması için önce izin verdiğini belirten ünlü oyuncu, "Artık buna rızam yoktur" demişti.

Koronavirüse yakalanan ve tedavisine yoğun bakımda devam edilen Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncusu Burak Sergen, eski eşi Işıl Sergen'in kendi soyadını kullanmaması için dava açmıştı. Usta oyuncunun tanık olarak dinlenen arkadaşı, oyuncunun sağlık durumuyla ilgili de bilgi verdi.

SOYAD DAVASI

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre; Sergen, "Aramızda husumet oluştu. Soyadımı kullanması, özel ve sosyal hayatımda soruna yol açacaktır." diyerek Aile Mahkemesi'ne başvurup dava açmıştı. Gizlilik kararı aldırılan dava görülmeye devam etti.

TANIK DİNLENDİ

Aile Mahkemesi'nde bugün basına kapalı olarak görülen davada, Burak Sergen'in yakın dostu tanık sıfatıyla dinlendi. Ünlü oyuncunun neden soyadını kullanmak istemediğini mahkeme huzurunda tekrarlayan tanık, çıkışta, koronavirüsle mücadele eden ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Burak Sergen'in sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

SAĞLIK DURUMUNU AKTARDI

İsmini paylaşmak istemeyen tanık, ünlü oyuncunun tedavisinin yoğum bakımda sürdüğünü, durumunun ciddiyetini koruduğunu ancak olumsuz bir durum gerçekleşmediğini aktardı. Yakın dostu, ayrıca Burak Sergen'in tedavi sürecinde çok sıkıldığını, bunaldığını ve bu nedenle doktorların ünlü oyuncuyu entübe edip etmemekte kararsız kaldıklarını dile getirdi.