Magazin
11 Nis 2019 10:35 Son Güncelleme: 11 Nis 2019 10:40

Burak Özçivit'le aralarında neler yaşandı? İlk kez anlattı...

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Yakışıklı oyuncu, Burak Özçivit'in seçim günü kendisini görmezden gelmesi ile ilgili ilk kez konuştu.

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre bir toplantı yapan Engin Altan Düzyatan çıkışta gazetecilerle konuştu. Yeni projesinin olup olmadığı ve tatil planı sorulan oyuncu; "Yeni proje her zaman var bakalım, senaryo okuyoruz. Hepimiz tatil için çalışmıyor muyuz? Yine fotoğraf çekmeye gideceğim" dedi.

Öte yandan, "Bir gün oyunculuğu bırakıp fotoğrafçı olur musunuz?" sorusuna Düzyatan, "Bir gün komple bırakırsam fotoğraf çekerim tabii. Ama profesyonel fotoğrafçılık başka bir iş” cevabını verdi.

 

"KİM MEŞHUR ŞU SIRALARDA?"

Gazetecilerin, "Birlikte paparazzilik yapalım?" teklifini alan oyuncu kahkaha atarak, "Olur abi yapalım bir akşam çıkalım. Kimi kovalayalım? Kim meşhur şu sıralarda? Şahan’ı (Gökbakar) yakalayalım ama o dışarı çıkmıyor ki" şeklinde konuştu.

"GÖRMEMİŞTİR"

Geçtiğimiz günlerde aynı sandıkta oy verdiği Burak Özçivit’in kendisini görmezden gelmesi hatırlatılan Düzyatan, "Burak benim eskiden beri kardeşim. Görmemiştir, öyle bir şey olmaz aramızda" dedi.