Magazin
26 Eyl 2021 21:17 Son Güncelleme: 26 Eyl 2021 21:21

Bülent Ersoy'dan şoke eden 'ölüm' açıklaması!

Bülent Ersoy ölüm yıldönümünde Zeki Müren'i andı. Ersoy, "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" dedi. Ersoy'un bu açıklaması şaşkınlık yarattı. Ersoy, 'estetik yaptırdınız mı?' sorusuna da yanıt verdi.

Diva Bülent Ersoy (69), önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy'un makyajsız oluşu gözlerden kaçmadı.

"GEREKTİĞİ ZAMAN ESTETİK YAPTIRIYORUM"

Bülent Ersoy, "Bir işlem mi yaptırdınız?" sorusuna, "Böyle yerlere geldiğinizde illa estetik mi yaptırmak lazım? Bir arkadaşımı ziyaret ettim ama gerektiği zaman ve ihtiyaç halinde yaptırıyorum" yanıtını verdi.

"YAKINDA BEN DE GİDERİM"

Zeki Müren'i ölüm yıl dönümünde anmayı da ihmal etmeyen sanatçı, "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Kendisini rahmet ve özlemle anıyorum. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" diye konuştu.

 

"YÜZÜME YILLARDIR BANT HİLESİ UYGULATIRIM"

Öte yandan Ersoy, geçtiğimiz hafta sunuculuğunu yaptığı 'Benzemez Kimse Bize' adlı programdaki görüntüsünün ardından estetik yaptırdığı yönündeki iddialara yanıt vermişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bülent Ersoy, "Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım" demişti.