Magazin
07 Şub 2013 10:11 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:00

BÜLENT ERSOY'DAN HAYVANSEVERLERE TEPKİ; "ABARTMANIN ALEMİ YOK"

Son günlerde kürk giydikleri için hayvanseverlerin hedefi olan ünlüler kervanına Bülent Ersoy da katıldı

Bülent Ersoy, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Bir mücevher mağazasından alışveriş yapan sanatçı, objektiflere yeni kürküyle poz verdi.

Ersoy, 250 bin TL değerindeki kürkün ‘çinçilla’ derisinden yapıldığını söyledi: “Yalan söyleyemem, bu giydiğim gerçek kürk, çinçilla kürkü. Hatta Türkiye’de bir tek bende var.”

KENDİMİ ALIKOYAMIYORUM

HT Magazin'den Uğur Sosyal'ın haberine göre; 250 bin TL değerindeki kürküyle Ersoy, “Allahu Teala yarattıklarının içerisinde en çok insanoğlunu seviyor. İnsanoğluna faydası olsun diye etinden, sütünden, gücünden, tüyünden, derisinden istifa etsin diye yaratmış. Ben bunu giyiyorum diye hayvan sevmiyor değilim. Son derece seviyorum. Benim de iki tane köpeğim vardı. Ama bunu giymekten kendimi alıkoyamıyorum Yalan da söyleyemem, bu giydiğim gerçek kürk çinçilla kürkü” dedi.

ABARTMANIN ALEMİ YOK

Geçtiğimiz hafta bir mekân çıkışı yaptığı açıklamalarıyla hayvanseverlere çatan Hülya Avşar’a destek veren Ersoy, “Hülya Hanım haklı bence de, bu kadar abartmanın anlamı yok. Hülya Hanım kürk giydiği için ya da onu söylediği için hayvan sevmiyor anlamına mı geliyor?” dedi.