Magazin
22 Ara 2012 15:19 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 14:32

BÜLENT ERSOY: KEFENİM CHRISTIAN DIOR OLACAK!

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy'un kefeninin cebi yok ama kefeninin markası olacak.

BÜLENT ERSOY: KEFENİM CHRISTIAN DIOR OLACAK!
Amerikan Huffington Post gazetesinin hakkında kaleme aldığı yazıyı değerlendiren Bülent Ersoy, 'Kaliteden hiç bir zaman ödün vermedim. Kefenimi bile Christian Dior, Christian Lacroixmarka yaptıracağım.' dedi.
 
Amerikan gazetesi "Bülent Ersoy: Türk ikonunun tuhaf ve anlatılmayan hikâyesi, cinsiyet değiştiren diva ve istemeden yapılan devrim" başlıklı haberinde sanatçının inanılmaz bir kişiliğe sahip olduğunu ve cinsiyet değiştirdikten sonra da seksi ve gerçek bir kadın olarak sahnelere bereketli bir dönüş yaptığını yazdı.
 
'İTİBAR GÖREN YEGANE SANATÇIYIM'
 
Ersoy bu yorumlara "Amerikan basını olması gerekeni yazmış. Bu konuda hiç mütevazı olamayacağım ama yurtdışında itibar gören Türkiye'deki yegane artist benim. Allah'a şükür ki, Türkiye hudutları dışında da aynı itibarı ve aynı sevgiyi, bana gösterilen o fedakârlıkları yaşayan bir sanatkârım. Onun için evvela kendi candaşlarıma teşekkür ederim. Sonra da başka kıtalardan dahi güzeli ve gerçeği görebilme hasletine sahip o gözlere, o beyinlere de teşekkürlerimi arz ederim" dedi.

KEFENİM CHRISTIAN DIOR OLACAK
 
Sahnede hem göze, hem kulağa hitap etmek için ayakucundan saç teline kadar gösterdiği büyük özenle tanınan Ersoy, "Çok zor bir insanım. Çünkü en az hatayla çalışmak isterim, mükemmelliyetçiyim. Zorluğum buradan gelir. Bu yaşıma kadar kaliteden hiç ödün vermedim. Hatta gülerek espriyle karışık şunu da söyleyeyim; kefenimi bile Christian Dior, Christian Lacroixmarka yaptıracağım. Onların beyaz ipek kefeninden giyeceğim" diye konuştu.