Magazin
16 Oca 2014 12:37 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:53

Bülent Ersoy, fotoğrafını çeken hayranını tokatladı!

Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy Nişantaşı'nda gezerken fotoğrafını çeken bir hayranına tokat attı.

Canlı yayın sırasında bayılan, sonrasında yaptığı Mevlid Kandili programında da türbanla ekrana çıkarak medyada geniş yer bulan sanatçı Bülent Ersoy, bu kez Nişantaşı'nda gezerken izinsiz fotoğrafını çeken bir gence tokat attı. Bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılan Osman Ateş 'Yaşadıklarımdan çok etkilendim. 2 gündür uyuyamıyorum' dedi.

İşte Ateş'in açıklamaları:

-Ben AVM'nin içindeki bir kuaförde çalışıyorum. Salı akşamı saat 19.00 civarı işim bitmişti. Hava almak için dışarı çıktım. Önümde bir cip durdu. Arka cam açıktı ve içinde Bülent Ersoy vardı. Telefonumu çıkardım ve iki poz çektim. Anı olarak kalsın hesabıyla. Paparazzi değilim, gazeteci değilim. Araba kırmızı ışıkta bekliyordu. Fotoğrafa baktım, net bir görüntü yok. Bir kare daha çekeyim de net olsun diye düşündüm. Telefonu çıkardığım sıra Bülent Hanım ile göz göze geldim.

Bülent Ersoy o ara şoförünün omuzuna dokundu. Kapı açıldı, Bülent Ersoy koşarak ve küfür ederek üstüme geldi. Yakama yapıştı. Yumruk atmaya çalıştı. -Ben vurmasın diye yüzümü korurken, şoförü arkamdan geldi ve saçımı çekti. Yanımda hiç kimse yoktu. Trafik durdu, insanlar durdu. Herkes sinema izliyor gibi beni izledi. Şikayetçi olmak için polise gittim, ama oradaki arkadaşlar 'Karşında Bülent Ersoy var uğraşamazsın' dediler. Korktum ve şikayetçi olmadım. - Rahat uyuyamadım. Gözümü kapattığım an olay gözümün önünde canlandı. Karşılık veremem karşımdaki Bülent Ersoy. Şimdi olsa yine karşılık veremem. Nişantaşı'nın ortasında neden bana denk geldi anlamadım. -Kuaförüm. Dükkanıma ünlü isimler geliyor. Ünlülere aşinalığım var. Daha önce 'Bir gün Bülent Ersoy gelse, onunla bir fotoğrafım olsa' diye düşünmüştüm. Bir kaç ünlüyle fotoğrafım oldu. Gidip rica ettim 'çekilebilir miyiz' diye. İşim gereği saçlarını yaparken fotoğraf çekilmişliğim var. Mesela Emre Altuğ ile, Filiz Akın ile, Cengiz Kurtoğlu ile... -Olay bayağı büyük bir hale geldi. Yayına çıkma sebebim sesimi duyurmaktı. Onlarca kişinin gözü önünde hakarete uğradım. Aileme küfür edildi. Dava açmam gerekiyorsa, dava açacağım. Bülent Ersoy'un yakın arkadaşı Demet Akalın, twitter sayfasından "Nefret ediyorum izinsiz sokakta resim çeken insanlardan! Bülent Hanım dün gece birini tokatlamış, iyi yapmış! Elinde telefon var diye artık yeter be!" yazarak sanatçıya destek verdi.