Magazin
11 Haz 2017 02:00 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:45

Bülent Ersoy 40 bavulla gittiği Hindistan'dan 61 bavulla döndü!

'Dünya Güzellerim' adlı program için bir ay önce Hindistan'a giden Diva, 40 bavulla yola çıktığı seyahatten, 61 bavulla döndü.

21 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir ay önce Hindistan’a doğru yola çıkan; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadro geçtiğimiz gün İstabul’a döndüler.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği “Dünya Güzellerim” programının çekimleri; Hindistan’da Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de, Nepal’de ve Vietnam’da gerçekleşerek, tamamlandı.

İstanbul’a 61 Bavulla Döndü!

40 bavulla yola çıkan Diva Bülent Ersoy, İstanbul’a 61 bavulla döndü. Havalimanında bembeyaz yerlere kadar uzanan kıyafetiyle görüntülenen Diva, tüm titizliğiyle bavullarını kontrol ederken objektiflere yansıdı.370 bin TL.’lik alışveriş

Bavullarının 11 tanesi Vietnam’dan kargo ile gönderilen Diva, 50 bavulunu yanında getirdi. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un, Hindistan’dan 370 bin TL. değerinde hakiki altın sırmalı Hint ipeği kumaşlar aldığı öğrenildi.