Magazin
18 Mayıs 2021 19:23 Son Güncelleme: 18 Mayıs 2021 19:31

Buket Aydın'dan olay yaratacak röportaj! ‘Emir Sarıgül 2 çocuğunu düşünmüyor’

Gazeteci Buket Aydın, eski sevgilisi Emir Sarıgül ile ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Sibel Can ile yakalanan Emir Sarıgül’ün 2 çocuğunu düşünmediğini ancak kendisinin onların hürmetine sustuğunu ifade eden Buket Aydın çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Sibel Can’la görüntülenen eski sevgilisi Emir Sarıgül’ü bombaladı. Buket Aydın’ın açıklamalarının ardından Emir Sarıgül cephesinin sessizliğini koruyup korumayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Buket Aydın Emir Sarıgül hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Yaz yeni başlıyor. Bu beyefendinin yanında başka kadınlar görebilirsiniz.

Her defasında benim de fotoğraflarım çıkarsa bu beni üzer. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim. Filistinli bebekler ölüyor. Ben utanç duyuyorum. Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler.

O bu çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum. Beni bu haberlerin içinden çekin.