Magazin
26 Mar 2021 10:27 Son Güncelleme: 26 Mar 2021 10:31

Buket Aydın ile Emir Sarıgül aşkı bitti! Şok ayrılığın nedeni...

Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün bir yıldır devan eden ilişkileri sona erdi. Buket Aydın'ın, Emir Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" diye baskı uygulamasına dayanamayarak ilişkisini bitirdiği öğrenildi.

Günaydın'dan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre; Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün bir yıllık ilişkisi bitti. Emir Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" baskıları üzerine Buket Aydın, ilişkiyi bitirme kararı aldı.

Aydın'ın yakın çevresine ayrılık kararı ile ilgili "Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" dediği öğrenildi.

Aydın'ın gizli ilişki yaşadığı Sarıgül'le birlikte fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Aydın, "Karantina sebebiyle önceliklerim değişti" diyerek çalıştığı Kanal D ile yollarını ayırdıktan sonra 7 yıllık eşi Erce Baykal'dan tek celsede boşanmıştı 

İlişkisi uğruna Kanal D Spikerliğini bırakan Buket Aydın ile Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile Eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlandığı iddia edilmişti.