Bu kez başı dertte! Mehmet Ali Erbil'in üç ayrı suçtan 10 yıla kadar hapsi isteniyor

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında klibinde de oynadığı Ece Ronay Bilir'i tehdit ettiği iddiasıyla 3 ayrı suçtan 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Bu kez başı dertte! Mehmet Ali Erbil'in üç ayrı suçtan 10 yıla kadar hapsi isteniyor - Sayfa 1

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, 23 yaşındaki Ece Ronay Bilir'in Instagram hesabı üzerinden 65 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'le tanıştığı ve sosyal medyadan birbirlerini takip etmeye başladıkları anlatıldı. 

111
Bu kez başı dertte! Mehmet Ali Erbil'in üç ayrı suçtan 10 yıla kadar hapsi isteniyor - Sayfa 2

Şarkılarını dijital platformlarda paylaşan Bilir'in bir süre sonra Mehmet Ali Erbil'e klibinde oynamasını teklif ettiği belirtildi. Erbil'in de herhangi bir maddi karşılık olmadan kabul ettiği ifade edildi.

211
Bu kez başı dertte! Mehmet Ali Erbil'in üç ayrı suçtan 10 yıla kadar hapsi isteniyor - Sayfa 3

Tarafların 1 Ekim 2021 tarihinde klip çektikleri bildirilen iddianamede, üç gün sonra Mehmet Ali Erbil'in telefonundan Bilir'e mesaj atıldığı kaydedildi. Karşılıklı mesajlaşmanın ardından Ece Ronay Bilir, "Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret" iddiasıyla şikayetçi oldu.

311
Bu kez başı dertte! Mehmet Ali Erbil'in üç ayrı suçtan 10 yıla kadar hapsi isteniyor - Sayfa 4

ERBİL: MESAJLARI ASİSTANIM ATTI
İddianamede, Mehmet Ali Erbil'in şüpheli sıfatıyla alınan ifadesinde, mesajları kendisinin göndermediğini, asistanı Nuray K.'nin attığını iddia ettiği belirtildi. 

411