Bu hafta 7 film sinemaseverlerle buluşacak

Sinemaseverler 5 Ağustos Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşacak. İşte bu hafta sonu sinemalarda izleyicilerin beğenisine sunulacak filmler...

Bu hafta 7 film sinemaseverlerle buluşacak - Sayfa 1

"Deadpool 2" ve "Fast & FuriousPresents: Hobbs & Shaw" gibi filmlerle adından söz ettirmeyi başaran David Leitch’in yönetmen koltuğunda oturduğu Suikast Treni (Bullet Train), Japonya’da çok satan “Maria Beetle” romanından uyarlanan bir film. Hollywood yıldızları SandraBullock ve Brad Pitt'in birlikte rol alacağı ilk film olma özelliği taşıyan Suikast Treni, görevleri için bir hızlı trende bulunan beş ayrı suikastçının hedeflerinin kesiştiğini fark etmeleriyle gelişenleri anlatıyor.

17
Bu hafta 7 film sinemaseverlerle buluşacak - Sayfa 2

TalLazar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu korku filmi Doğmamış (The Unborn), eski bir fabrikada geçen garip, esrarengiz ve açıklanamayan olaylar silsilesini konu ediniyor. Filmde, iki güvenlik görevlisinin fabrikada yaşanan korkunç olaylarla yüzleşmesi anlatılıyor.

27
Bu hafta 7 film sinemaseverlerle buluşacak - Sayfa 3

Korku filmi tutkunlarının ilgisini çekecek Kızıl Kitap (The Red Book Ritual), eskilerden kalma “kızıl kitap” oyununu oynamaya karar veren üç arkadaşın hikâyesini anlatıyor. Daha önce satan ayinine kurban verilen büyücünün şeytani ruhunun evde serbest kalması olayları karmaşıklaştıracaktır.

37
Bu hafta 7 film sinemaseverlerle buluşacak - Sayfa 4

Sinemaseverleri 85 dakikalık bir serüvene sürükleyecek Çiykinley (The Ogglies), uluslararası çok satan çocuk kitabı serisinden uyarlanmış bir animasyon filmi. Film,kendilerine yeni bir yuva arayanÇiykinley ailesinin gittikçe büyüyen ve tüm köyükokutan devasa çöp yığınına sahip olan Kokuşuk Köy’e gelmesi ve devamında yaşadıkları serüveni konu ediniyor.

47