Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı!

Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt'in yeni sevgilisi Alman model Nicole Poturalski'nin 68 yaşında bir iş adamıyla evli olduğu ortaya çıktı. İkilinin, Alman modelin eşinin Berlin'deki restoranında tanıştığı konuşuluyor.

Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı! - Sayfa 1

Brad Pitt'in, Fransa'nın Le Castellet Havaalanı'nda görüntülendiği Alman model Nicole Poturalski ile aşk yaşadığına dair haberler magazin gündemine bomba gibi düştü. Medyanın son günlerde yakın takipte olduğu genç modelle ilgili bir bilgi daha ortaya çıktı.

112
Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı! - Sayfa 2

Daily Mail'in haberine göre; Poturalski ile Pitt, ilk olarak Ağustos 2019'da karşılaştı. Dünyaca ünlü aktör, film çekimleri nedeniyle bulunduğu Almanya'nın Berlin kentindeki ünlü bir restorana gitti. Pitt, mekanın 68 yaşındaki sahibi Roland Mary'nin eşi Nicole Poturalski ile ilk olarak burada karşılaştı.

212
Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı! - Sayfa 3

Nicole Poturalski'nin yakın bir arkadaşı, Daily Mail'e yaptığı açıklamada, "Brad Pitt ile Nicole, geçen yılın ağustos ayında, Nicole'nin kocası Roland'ın restoranında tanıştı. Brad Pitt, yıllardır o mekana geliyor. Yeni filmini kutlamak için gittiğinde Roland ve Nicole'ün restoranda olduğunu biliyordu.

312
Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı! - Sayfa 4

Brad, Roland'ın eşi Nicole'le tanıştı ve Nicole ona numarasını verdi. Nicole model olarak işi gereği çok fazla seyahat ediyor ve iş için Los Angeles'tayken Brad Pitt'le bağlantı kurdu" şeklinde konuştu.

412