Boşanma iddiası gündemdeydi! Şiddet mi görüyor?

Şeyma Subaşı, yakında medya dünyasına geri dönüyor. Acun Ilıcalı ile evlenmeden önce televizyon sektöründe çalışan Şeyma Subaşı, Reality Show yapmaya başlayacak. Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan aldığı 125 bin liralık nafakanın kesilmesi nedeniyle gelirleri kısıtlanınca çalışmaya karar verdiği konuşuluyordu. Son iddia ise bomba.

Boşanma iddiası gündemdeydi! Şiddet mi görüyor? - Sayfa 1

Şeyma Subaşı, TV 8'in patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ve evlilikle tüm Türkiye'nin tanıdığı bir sosyal medya fenomeni olmuştu. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra Mısırlı işadamı Mohammed Alsaloussi ile evlenen Şeyma Subaşı, aylık 125 bin liralık nafakadan olmuştu. Subaşı'nın parası tükendiği için medyada işe başlayacağı iddia edilmişti. Tam bu iddia konuşulurken bu kez de boşanacağı konuşulmaya başlandı. 

112
Boşanma iddiası gündemdeydi! Şiddet mi görüyor? - Sayfa 2

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından takipçilerine yeni bir duyuru yaptı. Subaşı, Reality Show ile televizyon ekranlarında olacağını söyledi.

212
Boşanma iddiası gündemdeydi! Şiddet mi görüyor? - Sayfa 3

Acun Ilıcalı ile evliyken tüm imkanlar ayağının altına serilen Şeyma Subaşı, boşanırken kendisi için 115 bin TL, kızı Melisa için de 10 bin TL olmak üzere 125 bin TL aylık nafakaya imza atmıştı.

312
Boşanma iddiası gündemdeydi! Şiddet mi görüyor? - Sayfa 4

Acun Ilıcalı ile imzaladıkları boşanma sözleşmesine göre, o dönem 29 yaşında olan Subaşı evlenirse 115 bin liralık nafakası ödenmeyecekti.

412