Magazin
08 Nis 2018 11:38 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:08

Boşanma aşamasındaki Tuba Ünsal, Vikings kralıyla yakalandı!

Gazeteci Mirgün Cabas ile boşanma arefesindeki Tuba Ünsal, dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Boşanma aşamasındaki Tuba Ünsal, Vikings kralıyla yakalandı!
İstanbul Film Festivali'nin 37'nci açılış filmi 'Lean on Pete'i sunmak için Türkiye'ye gelen 'Vikings' dizisinin Kral Ragnar'ı dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel, önceki akşam Asmalımescit Soho House'un bahçesinde Tuba Ünsal'la görüntülendi.

"PAPARAZİLER GİTTİ Mİ?"

Flaşların patlamasıyla rahatsız olan Fimmel, otelin bahçesine kaçtı. Uzun süre ortaya çıkmayan oyuncu, görevlilere "Paparaziler gitti mi?" diye sorduktan sonra Ünsal'la otelin önüne çıktı.

"BİZİ RAHAT BIRAKIN"

Eşi Mirgün Cabas'la boşanma arifesinde olduğu konuşulan Ünsal ise, gazetecilere, "Bu böyle olmayacak. Bu adam dünyanın her yerinde paparazilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Size poz verelim, siz de bizi rahat bırakın" diyerek Fimmel'le objektiflere gülümsedi.

GECE YARISI OTELDEN AYRILDILAR

Saat 01.00'de otelden ayrılan ikili, ardından Corridor adlı mekana gitti. İçeride samimi olduğu öğrenilen Ünsal ve Fimmel, daha sonra Asmalımescit Nova'ya giderek 05.30'a kadar eğlendi.

Geceden kareler;