Magazin
11 Mar 2024 11:49 Son Güncelleme: 11 Mar 2024 11:52

Bodrum'daki villasını kim, neden satıyor?

Bodrum Cennet Koyu'nda birçok ünlünün evi bulunan lüks sitede bir daire satışa çıktı. 1 trilyona yakın değerle satışa sunulan dairenin sahibi ise lüks sitede merak konusu oldu.

Bodrum'un Cennet Koyu'ndaki ünlü sitede satışa çıkan bir villa, sosyetenin gündemine oturdu. Hemen herkesin merak ettiği o villanın sahibini ise komşuları dahil kimse bilmiyor. Sosyetik isimlerin bu villa için meraklanmalarının sebebi ise, villanın tam 875 milyon liraya satışa çıkarılması. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre ünlü sitede villa sahibi olan kişi, neti 750 m2 olan; 6 oda ve bir salondan oluşan, iki katlı, eşyalı villasına, 875 milyon TL, bugünkü kurla 25 milyon Euro istiyor.

İş insanından sanatçısına, futbolcusuna kadar birçok ünlü ismin komşu olduğu sitede, kimin, neden villasını sattığı, bugünlerde sosyete kulislerinin bir numaralı konusu.

 

Sosyetenin merakının asıl sebebi ise, "Buradan villa alıp ünlülere komşu olmak için bekleyenler varken villasını satıyorsa işleri çok kötüdür" diye düşünmelerinden kaynaklandığı iddia edildi.

ETİKETLER
#sosyete #bodrum #villa