BluTV, Ağustos ayı programını açıkladı

BluTV, Ağustos ayında dikkat çekici içerikleri kullanıcılarına sunarken merakla beklenen yeni özel yapımı ‘İlk ve Son’u 18 Ağustos’ta üyeleriyle buluşturacak...

BluTV, Ağustos ayı programını açıkladı - Sayfa 1

Dünya sinemasından ödüllü filmler Ağustos ayında da BluTV’de sinemaseverlerle buluşmaya devam edecek. Arjantin asıllı Fransız yönetmen Gaspar Noé’nin çok konuşulan iki filmi ‘Climax’ ve ‘Love’, sarsıcı hikayeleri ve yarattığı büyük tartışmalarla Ağustos seçkisinin en çok dikkat çeken yapımlarından olacak.

112
BluTV, Ağustos ayı programını açıkladı - Sayfa 2

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği BluTV’nin özel yapımı ‘İlk ve Son’ 18 Ağustos’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku ve sancı dolu hikayesinin eş zamanlı anlatılacağı dizi, platformun Ağustos ayında öne çıkan içeriklerinin en başında yer alıyor.

212
BluTV, Ağustos ayı programını açıkladı - Sayfa 3

Discovery+’ın öne çıkan içeriklerinden köpekbalıklarının yaşamlarını ve mücadelelerini odağına alan ‘Mega Predator of Oz’ ve ‘Fin’ belgeselleri yeni ayda konunun meraklılarıyla buluşacak.

312
BluTV, Ağustos ayı programını açıkladı - Sayfa 4

Ayrıca Stefano Sollima'nın yönetmenliğini üstlendiği, Roma'daki mafya ilişkilerini odağına alan ‘Suburra’ ile ünlü ressam Vincent Van Gogh'un oldukça ilgi çekici hayat hikayesini ressamın tablolarından esinlenerek anlatan ‘Loving Vincent’ BluTV’de izlenebilecek.

412