Televizyon
09 Mar 2018 09:41 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:04

Bizim Hikaye'de şoke eden cinayet! Hangi oyuncu diziden ayrıldı?

Fox TV'nin Perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Bizim Hikaye'nin 24. bölümünde şok bir ayrılık yaşandı

FOX'un Medyapım imzalı dizisi Bizim Hikaye'nin 8 Mart Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde, Yeliz karakteri öldürüldü.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın başrollerini paylaştığı diziye kısa süre önce dahil olan Nilay Duru'nun canlandırdığı Yeliz karakteri ölerek diziye veda etti.BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikri’nin ameliyattan sağlam bir şekilde çıkmasıyla Elibol Ailesi’nin üstündeki kara bulutlar biraz dağılmış gözükmektedir. Fakat tam bu sırada Yeliz’in Zeynep’e veda ederek ortadan kaybolması ve başına gelenlerle aslında daha sıkıntılı bir döneme girilecektir. Fikri ise bir kez daha kefeni yırtmanın keyfiyle kendisinin Allah’ın sevdiği kulu olduğuna kesin kanaat getirmiştir. Bu sırada hikayesine ilgi gösteren bir muhabir ile bir maceranın içine dalar.

Barış ile Filiz arasındaki duvar Barış’ın aldığı kararları ciddi şekilde etkilemeye başlar. Bu durum Hülya ile yakınlaşmasına ve ileride pişman olacağı şeyler yapmasına sebep olur. Tüm bunlar olurken annesinin yaşananlar için babasından özür dilemesini istemesi de eklenince Barış iyiden allak bullak olur. Babasıyla olan görüşmesinde öğrendikleriyle hayatı iyiden karmaşık hale gelir.

Bir telefonla işini kaybeden Filiz güzel bir sürprizle kuru temizlemecide yeni bir iş bulur. Tufan’a olan tavrı devam eden Tülay bu süreçte Filiz’in en büyük destekçisidir. Dengesiz tavırlarıyla Esra da dahil olmak üzere herkesin sabrını taşırmaya başlayan Hikmet; Esra’ya çocuk olmadığını kanıtlamanın derdiyle sonunu kestiremediği tehlikeli bir yola girer. Bu yolun sonunda ise Asım’ın Esra ile kendisine hazırladığı korkunç son vardır.