Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı! Özge Özpirinçci çok sinirlendi!

Kadın dizisinin başrolü Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu ve Hümeyra gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı. Geceye Özge Özpirinçci'nin açıklamaları damga vurdu.

Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı! Özge Özpirinçci çok sinirlendi! - Sayfa 1

FOX TV ekranlarında 3 sezondur yayımlanan Kadın dizisinde canlandırdığı Bahar karakteri ile herkesin gönlüne taht kuran Özge Özpirinçci'nin yakın arkadaşlarıyla çektiği 'Biz Böyleyiz' filminin galası dün akşam gerçekleşti.


117
Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı! Özge Özpirinçci çok sinirlendi! - Sayfa 2

10 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanan “Biz Böyleyiz” filmi oyuncuları Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral, Maslak Uniq’te düzenlenen galada seyirci karşısına çıktı.


217
Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı! Özge Özpirinçci çok sinirlendi! - Sayfa 3

Biz Böyleyiz'de Efsun karakterine hayat veren Özge Özpirinçci, filmi izlerken çok sinirlendiğini belirtince herkes bir şaşkınlığa uğradı. Özpirinçci, sebebini ise şu cümlelerle açıkladı:


317
Biz Böyleyiz filminin galası yapıldı! Özge Özpirinçci çok sinirlendi! - Sayfa 4

''Çekildiği yerleri, sahnelerin çekim şeklini ve her şeyi bilmeme rağmen, (filmi izlerken) sinirlendiğim yerler oldu. İzleyicinin de filmi izlerken hiçbir şey bilmeden organik olarak yaşayacağı duyguların hepsini ben de yaşadım.''


417