Televizyon
14 Ağu 2020 08:44 Son Güncelleme: 14 Ağu 2020 09:27

Bir ilk yaşandı! İddialı yarışmacı MasterChef'ten ayrıldığını açıkladı!

MasterChef Türkiye'de final turu elemeleri sırasında herkesi şaşırtan bir olay yaşandı.

Google Haberlere Abone ol

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümündeki eleme turunda yarışmacılar, ana kadroya girebilmek için yarıştı. Şeflerin istediği vişneli köfteyi yeteri kadar iyi yapamayan Dilara Türüt, ikinci tura kalamadı.

"BURASI KURTLAR SOFRASI VE..."

Dilara'nın bu turun ardından söyledikleri ise herkeste adeta şok etkisi yarattı. MasterChef'te bir ilk yaşandı ve Dilara yarışmadan çekilmek istediğini belirtti. Mutfak bilgisinin yarışmaya yetmediğini ve yeniden hazırlanıp gelmek istediğini belirten Dilara "Şefim ben daha fazla devam etmek istemiyorum. Ben bu meslekte ilerlemek istiyorum ama kendi adımı daha da fazla düşürmeden, sizin de izniniz olursa devam etmek istemiyorum. Kurtlar sofrası burası. Hem mutfak bilgim, hem de duygusal olarak kendimi geliştirip öyle gelmek gerekiyormuş. Kendimi daha iyi geliştirip, daha sonra tekrar karşınıza çıkacağım" dedi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Dilara'nın ayrılmak istemesinin üzerine stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Dilara konuşması sırasında gözyaşlarını tutamadı.

"NORMALDE MÜSADE ETMEYİZ AMA..."
Şef Mehmet Yalçınkaya ise, "Normalde biz kesinlikle buna müsade etmeyiz, bizim kurallarımız var. Ama eleme turlarında olduğumuz için senin tercihin. Önünde uzun bir yol var" dedi.